Antakių formavimas ir dažymas 2

Antakių formavimas ir dažymas yra dvi populiarios procedūros, skirtos pagerinti veido išraišką ir pabrėžti akis.

Antakių formavimas:
Antakių formavimas gali būti atliekamas keliais būdais, tokiais kaip plaukelių pašalinimas su pincetais, vašku ar lazeriu. Tai padeda atsikratyti nereikalingų plaukelių ir suteikti antakiams norimą formą.

  1. Pirmiausia, pasirinkite norimą antakių formą. Tai gali būti natūrali, pakelta, arka forma ir kt.
  2. Naudokite baltą konsilerį arba specialų pieštuką, kad pažymėtumėte antakių ribas ir užpildytumėte tuos plaukelius, kuriuos norite palikti.
  3. Naudokite pincetą arba kitą plaukelių pašalinimo būdą, kad pašalintumėte nereikalingus plaukelius, kurie yra už pažymėtų ribų.
  4. Po to, kai visi nereikalingi plaukeliai pašalinti, naudokite antakių šepetėlį, kad suformuotumėte plaukelius į norimą kryptį.
  5. Galiausiai, naudokite antakių gelį, kad fiksuotumėte plaukelius vietoje.
Antakių formavimas ir dažymas

Antakių dažymas:
Antakių dažymas yra procedūra, kurios metu antakių plaukeliai dažomi specialiu dažu. Tai padeda pabrėžti antakius ir suteikia jiems daugiau spalvos ir išraiškingumo.

  1. Pirmiausia, pasirinkite tinkamą antakių dažų spalvą. Ji turėtų būti artima jūsų natūraliai plaukų spalvai.
  2. Naudokite specialų antakių dažų rinkinį arba atskirus produktus, kurie yra skirti antakių dažymui.
  3. Naudokite šepetėlį, kad užteptumėte dažus ant antakių. Pradėkite nuo antakių pradžios ir tęskite iki galo, užpildydami visas tuščias vietas.
  4. Palaukite kelias minutes, kad dažai išdžiūtų, ir po to naudokite drėgintuvą, kad pašalintumėte perteklinius dažus.
  5. Galiausiai, naudokite antakių gelį, kad fiksuotumėte plaukelius vietoje.
Antakių formavimas ir dažymas

Pastaba: Antakių formavimas ir dažymas gali sukelti odos dirginimą kai kuriems žmonėms, todėl būtina atlikti alergijos testą prieš naudojant bet kokius naujus produktus. Be to, jei nesate patyręs, rekomenduojama kreiptis į profesionalą.

Antakių formavimas ir dažymas ilgalaikiais Hena (chna) dažais

Antakių formavimas ir dažymas ilgalaikiais henna dažais yra puikus būdas ilgam laikui pagerinti antakių išvaizdą. Henna yra natūralus produktas, gaminamas iš medelyno augalo lapų. Tai yra populiarus pasirinkimas tarp tų, kurie nori natūralaus ir ilgalaikio rezultato.

By Daiva