Radioliftingo procedūra 1

Radioliftingas yra naminė odos atjauninimo procedūra, kuri naudoja radijo dažnių energiją tam, kad suaktyvintų kolageno gamybą odoje ir taip padėtų išlyginti raukšles, pagerinti odos elastingumą ir struktūrą. Procedūra yra neinvazinė, tai reiškia, kad oda nėra pažeidžiama arba kirpiama.

Radioliftingo procedūra

Procedūros metu specialus prietaisas generuoja radijo dažnių bangas, kurios prasiskverbia į odos paviršiaus sluoksnius ir sukuria šilumą. Ši šiluma aktyvuoja odos fibroblastus, ląsteles, kurios gamina kolageną ir elastiną, o tai padeda atkurti odos struktūrą, stiprinti ir išlyginti ją.

Radioliftingo procedūra paprastai trunka apie 30-60 minučių, priklausomai nuo gydomo ploto dydžio. Dažniausiai reikia 3-5 procedūrų, atliekamų 2-4 savaičių intervalais, kad pasiektumėte geriausius rezultatus.

Radioliftingo procedūra

Po procedūros, oda gali būti šiek tiek paraudusi ir patinusi, tačiau šis poveikis paprastai išnyksta per kelias valandas. Nėra specialių rekomendacijų po procedūros, bet rekomenduojama vengti saulės ir naudoti aukštos apsaugos SPF kremus.

Rezultatai gali būti pastebimi jau po pirmosios procedūros, tačiau gali prireikti keleto savaičių, kol bus matomas pilnas poveikis. Rezultatai gali trukti iki vienerių metų ar ilgiau, priklausomai nuo odos būklės ir gyvenimo būdo. Procedūra gali būti kartojama kas metus arba kas porą metų, priklausomai nuo individualių poreikių.

Radioliftingas yra saugus ir efektyvus būdas atjauninti odą be chirurgijos ir ilgalaikio atsigavimo laikotarpio. Tačiau, kaip ir bet kokia kita procedūra, jis gali turėti šalutinių poveikių, todėl svarbu kreiptis į patyrusį specialistą ir atlikti visus būtinus tyrimus prieš procedūrą.

By Daiva