Proginis makiažas 1

Proginis makiažas yra ypatingas makiažas, kuris padeda pasirengti ypatingam įvykiui, pavyzdžiui, vestuvėms, gimtadieniui, kokteiliui ar kitai šventei. Proginis makiažas yra ryškesnis ir truks ilgiau nei kasdieninis makiažas. Tačiau svarbu prisiminti, kad proginis makiažas turi atrodyti natūralus ir tinkamas jūsų odos tipui ir spalvai. Štai keletas patarimų, kaip padaryti proginį makiažą:

Proginis makiažas
  1. Paruoškite odą: Prieš pradedant dėti makiažą, svarbu, kad oda būtų švari ir hidratuota. Pradėkite nuo valymo, tonizavimo ir drėkinimo.
  2. Pasirinkite tinkamą pagrindą: Pagrindas padeda išlyginti odos toną ir paslėpti trūkumus. Pasirinkite pagrindą, kuris atitinka jūsų odos spalvą ir tipą.
  3. Paakcentuokite akis: Akys yra viena iš svarbiausių dalių proginio makiažo. Naudokite šešėlius, pieštukus ir tušą, kad pabrėžtumėte savo akis.
  4. Panaudokite skruostų dažus: Skruostų dažai padeda suteikti veidui šviežumo ir natūralumo. Pasirinkite natūralią spalvą ir teptuką, kad būtų lengviau užtepti.
  5. Pasirinkite lūpų dažus: Lūpų dažai yra svarbus proginio makiažo elementas. Pasirinkite spalvą, kuri atitinka jūsų drabužius ir visą makiažo stilių.
  6. Baigiamasis glaistas: Baigiamasis glaistas padės išlaikyti makiažą visą dieną ar naktį. Pasirinkite matinį ar blizgų baigiamąjį glaistą, priklausomai nuo jūsų pageidavimų.
Proginis makiažas

Atminkite, kad proginis makiažas turėtų būti ryškesnis nei kasdieninis, bet vis tiek atrodyti natūralus. Taip pat nepamirškite, kad viskas turi būti derinama su jūsų drabužiais ir aksesuarais.

By Daiva