Ultragarsinis veido valymas

Ultragarsinis veido valymas yra veido odos priežiūros procedūra, naudojant specialų prietaisą, kuris generuoja ultragarso bangas. Šios bangos gali prasiskverbti giliai į odą ir padėti pašalinti negyvas odos ląsteles, riebalus, dulkės ir kitus nešvarumus iš porų. Taip pat ultragarsinis veido valymas padeda pagerinti kraujotaką, skatina kolageno gamybą ir palengvina įsiskverbimą veido odos priežiūros produktams.

Procedūra paprastai pradedama nuvalant odą ir padengiant ją specialiu geliu, kuris padeda ultragarsinėms bangoms prasiskverbti į odą. Tada odos priežiūros specialistas naudoja ultragarsinį prietaisą, judindamas jį lėtai per veido odą. Procedūra gali trukti apie 30-60 minučių, priklausomai nuo odos būklės ir norimo rezultato.

Ultragarsinis veido valymas

Po procedūros, odos priežiūros specialistas gali taikyti specialius serumus ar kremus, kurie padės atkurti odos drėgmę ir palengvins uždegimą. Paskui rekomenduojama naudoti saulės apsaugos priemones ir vengti tiesioginio saulės poveikio tam tikrą laiką.

Ultragarsinis veido valymas

Ultragarsinis veido valymas tinka visiems odos tipams ir yra ypač efektyvus riebiai odai, linkusiai į spuogus ir komedonus. Tai yra neinvazinė procedūra, kuri neturi šalutinių poveikių ir nereikalauja atsigavimo laiko. Tačiau, prieš pradedant procedūrą, svarbu pasitarti su odos priežiūros specialistu ar dermatologu, ypač jei yra odos problemų, alergijų ar kitų sveikatos sutrikimų.

By Daiva