Anticeliulitinis įvyniojimas su termoaktyviu Cello geliu

Anticeliulitinis įvyniojimas yra viena iš populiariausių procedūrų, skirtų kovoti su celiulitu. Procedūros metu naudojamas specialus gelis, vadinamas termoaktyviu Cello geliu, kuris padeda aktyvuoti riebalų ląsteles, stimuliuoti kraujotaką ir pagerinti odos elastingumą.

Anticeliulitinis įvyniojimas su termoaktyviu Cello geliu

Procedūros eiga:

  1. Pirma, odą reikia paruošti. Tai galima padaryti atliekant švelnų odos šveitimą, kad pašalintumėte negyvas odos ląsteles ir pagerintumėte kraujotaką. Tai padės geliui geriau įsigerti į odą.
  2. Tada, ant odos užtepamas storas sluoksnis termoaktyvaus Cello gelio. Šis gelis turi šildomąjį efektą, kuris padeda atidaryti poras ir pagerina gelio įsiskverbimą į odą.
  3. Po to, kai gelis yra užteptas, kūnas yra įvyniotas į specialią plėvelę arba linus. Tai padeda išlaikyti šilumą ir padeda gelio aktyvioms medžiagoms įsiskverbti į odą.
  4. Procedūra trunka apie 1-2 valandas. Per šį laiką, rekomenduojama atsipalaiduoti ir vengti intensyvaus fizinio aktyvumo.
  5. Po procedūros, plėvelė arba linai pašalinami, o likęs gelis nuplaunamas šiltu vandeniu.
Anticeliulitinis įvyniojimas su termoaktyviu Cello geliu

Rezultatai:

Po kelių procedūrų turėtumėte pastebėti, kad oda tampa glotnesnė, elastingesnė ir mažiau matomas celiulitas. Tačiau, norint pasiekti geriausius rezultatus, rekomenduojama atlikti kelias procedūras. Priklausomai nuo asmens, gali prireikti nuo 5 iki 10 procedūrų. Be to, rezultatai gali būti skirtingi kiekvienam asmeniui, priklausomai nuo jo odos tipo, amžiaus ir gyvensenos.

By Daiva