Veido biorevitalizacija 1

Veido biorevitalizacija yra kosmetinė procedūra, skirta atstatyti odos elastingumą, drėkinti ir atnaujinti jos struktūrą. Tai yra injekcinė procedūra, per kurią į odą įšvirkščiamas hialurono rūgšties tirpalas, papildytas vitaminais, mineralais ir aminorūgštimis.

Veido biorevitalizacija

Šis tirpalas padeda stimuliuoti kolageno ir elastino gamybą, kurie yra būtini odos elastingumui ir jaunatviškumui išlaikyti. Be to, hialurono rūgštis padeda išlaikyti odos drėgmę ir užpildo smulkias raukšles.

Veido biorevitalizacija tinka visiems odos tipams ir yra rekomenduojama vyresnėms nei 30 metų moterims ir vyrams, norintiems atkurti odos jaunatviškumą, padidinti jos elastingumą ir mažinti raukšles.

Procedūra paprastai atliekama keliais etapais, kurių metu į odą įšvirkščiamas hialurono rūgšties tirpalas. Kiekviena sesija trunka apie 30-60 minučių, o visą kursą sudaro 3-5 sesijos, atliekamos 2-4 savaičių intervalais. Po procedūros odos atsigavimui reikia laiko, todėl svarbu laikytis visų gydytojo rekomendacijų.

Veido biorevitalizacija

Veido biorevitalizacija turi keletą privalumų:

  1. Natūralūs rezultatai: procedūra padeda atstatyti odos natūralią tekstūrą ir elastingumą, be jokio dirbtinio ar nenatūralaus išvaizdos poveikio.
  2. Mažai invazyvus: tai yra injekcinė procedūra, bet ji yra mažai invazyvi, palyginti su kitomis chirurginėmis intervencijomis.
  3. Greitas atsigavimas: po procedūros reikia mažai laiko atsigavimui, ir pacientas gali grįžti prie įprastų veiklų per kelias dienas.
  4. Ilgalaikiai rezultatai: procedūros rezultatai gali išlikti iki 6 mėnesių ar ilgiau, priklausomai nuo individualių odos savybių ir gyvenimo būdo.
Veido biorevitalizacija

Nepaisant daugybės privalumų, veido biorevitalizacija gali sukelti tam tikrų šalutinių poveikių, tokiose vietose kaip paraudimas, patinimas, mėlynės ar diskomfortas injekcijos vietose. Tačiau šie simptomai paprastai išnyksta per keletą dienų ir gali būti mažinami vartojant drėkinančius ir raminačius produktus.

By Daiva