Klasikinis-stangrinantis-veido-kaklo-ir-dekolte-masazas-2

„Žake“ yra šilko masažo technika, kuri apima keletą skirtingų judesių:

  1. Paglostymai: Tai yra švelnūs, lengvi judesiai, atliekami naudojant plaštakas ar pirštų galiukus. Paglostymai padeda atpalaiduoti odą ir pagerinti kraujotaką.
  2. Minkymas: Tai stipresni, gilesni judesiai, atliekami naudojant pirštus ir delną. Minkymas padeda atpalaiduoti raumenis ir pašalinti įsitempusias sritis.
  3. Žnaibymas: Tai yra odos pakėlimas ir spaudimas naudojant pirštų galiukus. Žnaibymas padeda stimuliuoti kraujotaką ir pagerinti odos elastingumą.
  4. Vibraciniai judesiai: Tai yra greiti, trumpi judesiai, atliekami naudojant delną ar pirštus. Vibraciniai judesiai padeda atpalaiduoti raumenis ir pašalinti stresą.
ŽAKE veido masažas

Talkas: Masažo metu taip pat naudojamas talkas, kuris padeda sumažinti trintį tarp odos ir rankų. Talkas taip pat padeda absorbuoti prakaitą ir palieka odą švelnią.

Svarbu atsiminti, kad „Žake“ masažas turėtų būti atliekamas profesionalo, nes kai kurie judesiai gali būti per stiprūs ar netinkamai atlikti, jei nežinote, ką darote. Taip pat prieš pradedant masažą, būtina pasitikrinti, ar nėra jokių odos pažeidimų ar alergijų.

By Daiva