Intensyvus ir prolonguotas odos maitinimas ir drėkinimas

Intensyvus ir prolonguotas odos maitinimas ir drėkinimas yra būtinas norint išlaikyti sveiką ir jaunatvišką odą. Tai reiškia, kad reikia naudoti produkus, kurie yra praturtinti drėkinančiomis ir maitinančiomis medžiagomis, ir reguliariai taikyti juos odai.

Intensyvus ir prolonguotas odos maitinimas ir drėkinimas
 1. Rinkitės tinkamus produktus: Pirkite kosmetiką, kuri yra skirta jūsų odos tipui ir turi ingredientų, tokių kaip hialurono rūgštis, glicerinas, aloe vera, vitaminas E, omega-3 riebalų rūgštys, kurie padeda drėkinti ir maitinti odą.
 2. Naudojimas: Reguliariai tepkite drėkinamuosius ir maitinančius produktus. Ryte ir vakare naudokite drėkinančią ir maitinančią kremą. Taip pat naudokite drėkinančias kaukes bent kartą per savaitę.
 3. Vanduo: Gerkite pakankamai vandens per dieną. Vanduo padeda išlaikyti odos drėgnumą ir elastingumą.
 4. Mityba: Valgykite subalansuotą mitybą, turtingą vitaminų ir mineralų. Įtraukite į savo mitybą daug vaisių, daržovių, riešutų ir žuvies.
 5. Apriboti alkoholio ir kofeino suvartojimą: Jie gali išsausinti odą.
 6. Vengti pernelyg didelės saulės poveikio: Saugokite odą nuo saulės poveikio naudodami saulės kremą su aukštu SPF.
 7. Reguliarus odos valymas: Reguliariai valykite odą, bet venkite pernelyg dažno odos valymo ir naudojimo alkoholiu pagamintų produktų, nes jie gali išsausinti odą.
Intensyvus ir prolonguotas odos maitinimas ir drėkinimas

Sekdami šiuos patarimus, jūsų oda bus gerai drėkinama ir maitinama, o tai padės išvengti odos sausumo ir senėjimo.

Procedūros su Holyland

„Holyland” yra prekės ženklas, specializuojantis kosmetikos produktuose ir odos priežiūros procedūrose. Jie siūlo įvairius produktus, tokius kaip veido kremus, serumaus, kaukes, valiklius, eksfoliantus ir kt., taip pat profesionalias procedūras, atliekamas grožio salonuose.

Kai kurios procedūros, kurias galite atlikti su „Holyland” produktais, yra:

 1. Veido valymas: Tai gali apimti odos valymą, eksfoliaciją, garavimą ir komedonų šalinimą, naudojant „Holyland” valiklius, eksfoliantus ir kitus produktus.
 2. Hidratacija: Tai gali būti atliekama naudojant „Holyland” drėkinamuosius produktus, tokius kaip hialurono rūgšties serumas ar drėkinamasis kremas.
 3. Anti-aging procedūros: „Holyland” siūlo specialius produktus, skirtus kovoti su odos senėjimu, tokius kaip kolageno serumas, retinolio kremas ar anti-aging kaukės.
 4. Problematickos odos gydymas: Tai gali apimti specialių „Holyland” produktų, skirtų aknei, pigmentacijai ar kitoms odos problemoms, naudojimą.
 5. Akių kontūrų priežiūra: „Holyland” siūlo specialius produktus akių kontūrui, tokius kaip akių kremas ar akių serumas.
Intensyvus ir prolonguotas odos maitinimas ir drėkinimas

Prieš pradedant bet kokią procedūrą, svarbu atlikti odos testą, kad būtų įsitikinta, jog nėra alerginės reakcijos į produktus. Be to, geriausia kreiptis į profesionalą, kad būtų pasirinkti tinkamiausi produktai ir procedūros jūsų odos tipui ir poreikiams.

By Daiva